اینجا جای شماست:

هر یاد، احساس، خاطره و دلنوشته ای

درباره آلبوم «باران عشق» اثر جاویدان استاد «ناصر چشم آذر»

باران چقدر عاشقانه می بارد گویی انگار شور عشق وجودش را فرا گرفته، او نیز مثل من انتظار دیدار تو را می کشد، قطره هایش را به شیشه ی اتاقت می زند تا از خواب ناز برخیزی و زیر این باران با من هم قدم شوی، بدون چتر و بدون دلواپسی، آزاد و رها ! تا طلوع روشن فردا … حدود ۲۰ سال است که از انتشار یکی از منحصر به فردترین آلبوم های بدون کلام ایرانی می گذرد. باران عشق آلبومی خاطره انگیز و زیبا که شاید امروز علاقمندی خود به آثار بی کلام را مدیون این اثر جاودانه هستیم. آلبومی که هر کدام از ما خاطراتی فراموش نشدنی با آن داریم. شاهکاری از استاد ناصر چشم آذر که هیچ گاه بوی کهنگی نمی گیرد و با گذشت روزها و سالها همان حس غیر قابل وصف خود را حفظ می کند. هر چند که اثر با سازهای الکترونیک اجرا شده اما غلبه ی حس خالق آن یعنی استاد ناصر چشم آذر جان تازه ای به این سازها و ملودی های بیرون آمده شده است.

5 پاسخ
 1. امیر
  امیر says:

  این آلبوم واقعا آدمو یاد خاطرات شیرین گذشتش میندازه. من که هیچ وقت از گوش دادن بهش سیر نشدم و نخواهم شد . خیلی وقته دنبال نت پیانو تک تک قطعات این آلبوم هستم که امیدوارم استاد این نت ها رو در اختیارمون قرار بدن. واقعا افتخار میکنم به خودمون و کشورمون که همچین استادی داریم.

  پاسخ
 2. مهرزاد
  مهرزاد says:

  بزرگی همه ابعاد این اثر و نو آوری در دوره خودش و خاطره سازیش از وطن – برای وطن در هیچ کلامی نمیگنجه و فقط باید لیاقت هموطنی و همشهری بودن استادان رو داشت و برای افرادی که نعمت موسیقی و نمایش ساز رو حرام میدانند باید تاسف خورد.

  پاسخ
 3. علی
  علی says:

  بسیار زیبا و اسمانی. فقط کاش میشد استاد ناصر چشم آذر عزیز نت های پیانو رو میگذاشت تا همه از نواختن این مجموعه لذت ببرن و همچنین این اثر جاودان بشه تا ایندگان هم لذت ببرن

  پاسخ
 4. محمدعلی ک
  محمدعلی ک says:

  واقعاْ از زیباترین آثاری هست که تا به حال شنیده ام. این آلبوم شاهکار استاد ناصر چشم‌آذر ـه.

  پاسخ
 5. داود
  داود says:

  سلام
  باران عشق صدای نوازش دستای مهربانیست، برای تسکین دلهای محکوم شده به جرم عاشقی.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *