لذت فرهنگي را با ما تجربه كنيد

فرهنگ نما، شامل بسته هاي راهنماي انتخاب فرهنگي است. اين بسته ها در چند نوع مختلف دسته بندي شده اند. منوها، تجربه ها، گروه ها، پرونده ها و فايل ها انواع پنجگانه اين دسته بندي هستند.

در منوها با سه دسته كلي منوي پيشنهاد، منوي خريد و فرهنگ گذراني سروكار داريم.

منوي پيشنهاد متشكل از بسته هاي پيشنهادي روز، هفته، ماه، فصل، كودك، هديه و خيريه است كه هر يك متناسب با عنوان خود حاوي محصولات فرهنگي براي زمان ها و استفاده هاي مختلف است.

منوي خريد بر اساس دسته بندي محصولات فرهنگي بر اساس دامنه هزينه اي آنها در طول ماه طراحي شده اند. اين منو شامل بخش هاي رايگان، تخفيف، تا 50 هزار تومان در ماه، تا 100 هزار تومان در ماه، تا 150 هزار تومان در ماه، تا 200 هزار تومان در ماه و بيشتر از 200 هزار تومان در ماه است.

در بخش فرهنگ گذراني هم پيشنهاداتي براي نوع مصرف فرهنگي از قبيل ديدن، شنيدن، خواندن، پرسه زدن، گشتن، شركت كردن و آرشيو كردن تدارك ديده شده است.

تجربه ها شامل روايت هاي شخصي از مواجهه هاي فرهنگي در زندگي روزمره است. در اين برخوردها گاه از يك اثر روايت مي شود گاه از يك شخصيت، يك مكان، يك زندگي، يك تفكر، يك خاطره، يك سفر، يك ديدار، يك خوراكي و در نهايت يك شهر.

گروه ها شامل تقسيم بندي كلاسيك و سنتي مقولات فرهنگي است كه شامل فيلم، تئاتر، موسيقي، كتاب، مجله، نگارخانه، سفر و گردشگري، دي وي دي، راديو و تلويزيون، گيم، وب، شبكه هاي اجتماعي، علوم انساني، كلاس و كارگاه، نشست و همايش و نمايشگاه و جشنواره است.

در بخش پرونده ها مجموعه محصولات فرهنگي در قالب بسته هاي موضوعي مشخص گردآوري مي شوند. اين بسته هاي موضوعي فعلا شامل جام جهاني 2014، فرهنگ شمال، رمضان 93، خاطرات كودكي، خلقيات ايرانيان، سينماي قديم ايران، طهران قديم، روشنفكري ايراني، دنياي زنانه و تاريخ شفاهي است.

فايل ها شامل انواع فايل هاي متني و صوتي و تصويري فرهنگي است كه اغلب به رايگان و البته به صورت قانوني در بخش هاي اي بوك، اي مگ، مقاله و گفتگو، كتاب گويا، اينفوگرافي، تك آهنگ، آلبوم، عكس، ويدئو و پادكست ارائه مي شوند.

شيوه ارائه مطالب در فرهنگ نما بيشتر به صورت معرفي تصويري با لينك هاي مرتبط است كه شما مي توانيد با کلیک بر عكس هر مطلب به اطلاعات تكميلي دسترسي پيدا كنيد.

نحوه دسترسي شما به مطالب مختلف سايت هم با مراجعه به فهرست بالاي صفحه و همچنين با كليك بر باكس هاي موجود در صفحه اصلي ميسر است. ضمن اينكه در بخش وي‍ژه ها شما مي توايند با کلیک بر هر عنوان شش باكس به صفحات خاص ويژه ما دسترسي پيدا كنيد. همچنين با كليك بر عكس هر باكس شما به صفحه مرتبط با نوع آن محصول دسترسي پيدا مي كنيد.

هدف ما ارائه، معرفي و حتي المقدور فروش آنلاين محصولات فرهنگي در قالب هاي مختلف و جذاب براي استفاده كاربردي شماست.

گروه فرهنگ نما در پي اين است تا با تبديل كردن محصولات و برنامه هاي متنوع فرهنگي ايراني به كالاهايي در دسترس و قابل مصرف، راهنماي مناسب و مفيدي براي انتخاب هاي فرهنگي شما در لحظات مختلف زندگي باشد.

شما بر اساس ذائقه ها و ميزان هزينه هاي مختلف به راحتي مي توانيد با استفاده از بخش هاي مختلف فرهنگ نما، لذت فرهنگي را در سبك زندگي روزانه خود تجربه كنيد.
همچنين «فرهنگ نما» مي تواند در قالب يك آگهي نامه، پذيراي آگهي هاي شما براي درج لوگو و معرفي محصولات و خدمات فرهنگي شما به شهروندان باشد.

راه هاي برقراري ارتباط شما با قسمت هاي مختلف مديريت «فرهنگ نما» در ايميل هاي پايين صفحه موجود است. به علاوه:

 در فيس بوك:  www.facebook.com/farhangnama

در اينستاگرام:  www.instagram.com/farhangnama

ویدئو های ما در آپارات: www.aparat.com/farhangnama

به زودي ما را در ديگر شبكه هاي اجتماعي هم خواهيد ديد.

 

 

در فرهنگ نما ديده شويد

 

فرهنگ نما ؛ راهنماي تصويري انتخاب فرهنگي

 

 


 

 

 

فرهنگ نما ؛ آگهي نامه اي براي انتخاب شما

 

با ما تماس بگيريد

 

43343443

 

manager@farhangnama.com