«در دنیای تو ساعت چند است؟»؛نمایشگاه عکس و آلبوم موسیقی

your_world_photo_exhib

نمایشگاه عکس‌های فیلم سینمایی در دنیای تو ساعت چند است؟ روز جمعه ۳۰ مرداد در موزۀ امام علی (ع) آغاز به کار می‌کند و در آن مراسم، آلبوم موسیقی فیلم نیز عرضه می‌شود.

صفی یزدانیان کارگردان فیلم سینمایی در دنیای تو ساعت چند است؟ دربارۀ جزئیات نمایشگاه عکس این فیلم سینمایی گفت: «مجموعه عکس‌های فیلم سینمایی در دنیای تو ساعت چند است؟ کاری از صبا سیاه‌پوش روز جمعه ۳۰ مرداد ماه در کافه گالری موزۀ هنرهای دینی امام علی (ع) آغاز به کار می‌کند.»

وی افزود: «تیم تولید این فیلم سینمایی در مراسم افتتاح این نمایشگاه که ساعت ۱۶ برگزار می‌شود، حضور می‌یابند. همچنین کریستف رضاعی آلبوم موسیقی این فیلم سینمایی را که متقاضی بسیاری داشته است برای نخستین بار در این نمایشگاه عرضه می‌کند.»

یزدانیان متذکر شد: «آلبوم موسیقی این فیلم سینمایی توسط انتشارات «میم» تولید و روانه بازار شده است.»

یزدانیان با اشاره به نمایش فیلم در دنیای تو ساعت چند است؟ به صورت تک سانس گفت: «پس از پایان اکران، به دلیل استقبال مخاطب از فیلم در دنیای تو ساعت چند است؟ دو سالن سینما در مجتمع سینمایی کوروش ساعت ۱۷:۳۰ و سینما آزادی ساعت ۱۳، این فیلم را به صورت تک سانس نمایش می‌دهند.»

whats_the_time_in_your_world_soundtrack_album

نمایشگاه عکس‌های صبا سیاه‌پوش از فیلم در دنیای تو ساعت چند است؟ عصر امروز در کافه ویونا در موزۀ هنرهای دینی امام علی(ع) گشایش یافت. در این نمایشگاه ۴۰ عکس از فیلم به نمایش گذاشته شده است. همچنین با حضور کریستف رضاعی (آهنگساز فیلم) از آلبوم موسیقی فیلم رونمایی شد. این CD شامل ۲۹ قطعه است. علاوه بر خانم سیاه‌پوش و آقای رضاعی که حضور داشتند، علی مصفا و صفی یزدانیان نیز در نمایشگاه حاضر شده، از عکس‌ها بازدید کردند.

 ایرج رامین‌فر، همایون پایور، بهرنگ علوی، سمانه وفایی، علی بوستان، بیتا فرهی، جهانگیر میرشکاری، نازنین بیاتی، دیبا زاهدی، بهاران بنی احمدی و … از هنرمندان حاضر در این مراسم بودند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *