پادکست های «موسیقی ما»؛ نان استاپ 1، ضربان 1 و پیاده رو 1

Non

Non2

Zaraban

Zaraban2

Piadero

Piadero-2

بخش پادکست‌های سایت «موسیقی ما» از امروز و با انتشار سه پادکست «ضربان-1»، «پیاده‌رو-1» و «Non-Stop-1» کار خود را آغاز می‌کند.

این پادکست‌ها با هدف معرفی هرچه بهتر و بیشتر قطعاتی که در ماه گذشته در موسیقی ایران و جهان منتشر شده‌اند، تولید می‌شوند تا به این ترتیب، قطعات شنیدنی‌ای که توسط ستاره‌ها و خوانندگانِ کمتر شناخته شده از طریق «تماشاخانه موسیقی ما» پخش شده‌اند، در یک مجموعه جذاب در کنار یکدیگر قرار گیرند و مخاطبان محترم سایت، با شنیدن این پادکست‌ها در جریان منتخب قطعات ماه گذشته قرار گیرند.

این پادکست‌های تماشاخانه موسیقی ما، توسط «علیان» (علی اخلاقی) و با همکاری آرتین ولی‌الهی و یاشار علی‌نژاد (مسئولین بخش تماشاخانه موسیقی ما) تهیه و تولید می‌شوند. از «علیان» پیش از این ریمیکس‌هایی از خوانندگان نامدار ایرانی مثل «فکر تو» (با صدای فرزاد فرزین)، «آرزو کن» (با صدای امید جامع)، «مرد دیوونه» (با صدای رضا صادقی) منتشر شده‌اند.

«ضربان» منتخب قطعات الکترونیک و اکتیوی است که در ماه گذشته منتشر شده‌اند. در «پیاده‌رو» قطعات اسلوی هر ماه کنار هم قرار می‌گیرند و «نان‌استاپ» به منتخبی از موسیقی‌هایی الکترونیک اختصاص دارد که در ماه گذشته میلادی در چارت سایت معتبر «Beatport» در میان محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین قطعات ماه قرار گرفته‌اند.

برای آماده‌سازی این پادکست‌ها، انتخاب اسامی آنها و… دوستان زیادی به همکاران «تماشاخانه موسیقی ما» کمک کردند که باید همین ابتدا از همه آنها تشکر کنیم. امید جامع، نیلوفر لاری‌پور، امیرعلی نبویان، سیامک رحمانی، پژمان راهبر و…
نسخه‌های بعدی این پادکست‌ها اول هر ماه از «تماشاخانه موسیقی ما» منتشر می‌شوند. در ادامه می‌توانید اولین نسخه‌های «ضربان»، «پیاده‌رو» و «نان‌استاپ» را در دو کیفیت متفاوت دانلود کنید.

> ضربان 1 [ منتخب قطعات الکترونیک و اکتیو منتشر شده در تماشاخانه موسیقی ما در تیر ماه 94 ] – با کیفیت 128 و 320
> پیاده رو 1 [ منتخب قطعات اسلو منتشر شده در تماشاخانه موسیقی ما در تیر ماه 94 ] – با کیفیت 128 و 320
> نان‌استاپ 1 [ منتخب قطعات موسیقی الکترونیک جهان منتشر شده در جولای و آگوست 2015 ] – با کیفیت 128 و 320

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *