کنسرت موسیقی تلفیقی «مکنون»

11229822_1024550880909920_1935607990918069494_n

کنسرت موسیقی تلفیقی گروه «مکنون» اواسط شهریور ماه ۹۴ در گلسار شهر رشت به اجرا در می آید.

 این کنسرت در روزهای ۱۲ و۱۳ شهریور ماه سال جاری، به همت موسسه فرهنگی و هنری «تدبیر و امید» و با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت در «سالن اجتماعات پهلوان نامجوی مجموعه ورزشی یادگار امام» برگزار می شود.

حمید سماعی (سرپرست و آهنگساز- تار و سه تار)، ماکان مدبری (خواننده)، سحر زیبایی (هم خوان)، سحاب تربتی (تنبک ، ادو ، داربوکا)، روزبه زرعی  (طبلا ، پنداریک ، دف)، رامتین ربن شه (کاخن ، پنداریک ، تنبک)، کامیار عبدی (درامز)، آرمان تیرماهی (گیتار باس)، مانی فلک انگیز (گیتار الکتریک)، محسن مهاجر (هارمونیکا)، آیدین ترکیان (کمانچه)، رشید رشیدپور (سینتی سایزر و همخوان)، کیانوش صداقت (ویولن) و محمود فرضی نژاد (آواز محلی) هنرمندان گروه «مکنون» در کنسرت شهریور ماه میباشند.

«مکنون» گروهی است به سرپرستی و آهنگسازی «حمید سماعی» که از سال ۸۷ فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۹۰ اولین اجرای رسمی خود را در رشت بروی صحنه برد. این گروه با سبک «فیوژن» و ترکیبی خاص و نو، چه از لحاظ سازی و چه از لحاظ صدا دهی فعالیت خود را شروع کرد و با  گرایشات موسیقی پیشرفته و استفاده از تم های فولکلور به شکل مدرن (progressive and neofolk) امضای مخصوص خود را به روی قطعاتش حک کرد. مکنون در حال حاضر به کاملترین فرم خود رسیده و با بهره گیری از نوازندگان حرفه ای، سورپرایزهای زیادی را در این اجرا برای اهالی موسیقی به ارمغان خواهد آورد. فیلم این کنسرت حتما در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت و همچنین به زودی آلبوم رسمی گروه «مکنون» به دوستداران موسیقی ارایه خواهد شد.

شایان ذکر است که علاقمندان برای شرکت در این کنسرت و تهیه بلیت اینترنتی می توانند به سایت www.iranconcert.com مراجعه کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *