انسان شناسی و فرهنگ؛ کارنامه 10 ساله

10th-b.preview

مهر ماه امسال، سایت انسان‌شناسی و فرهنگ به مدیریت دکتر ناصر فکوهی، پایان دهمین سالگرد فعالیت خود را جشن می‌گیرد. به رسم هر سال، امسال نیز سالگرد تاسیس این خانواده فکری را در مراسمی در دنیای واقعی گرامی داشته می شود. مراسم، طبق هماهنگی‌های صورت گرفته تا به این لحظه، در عصر روز نهم مهر ماه و در خانه هنرمندان برگزار خواهد شد و ورود برای عموم علاقمندان آزاد است.  اطلاعات نهایی و تکمیلی متعاقبا از طریق «فرهنگ نما» اعلام خواهد شد.

این مراسم به پاس یک دهه فعالیت گروهیِ داوطلبانه، غیرانتفاعی و غیرسیاسی نهادی علمی است؛ نهادی متشکل از اساتید، دانشجویان، اندیشمندان و هنرمندان از رشته‌های مختلف که در همکاری با یکدیگر تلاش می‌کنند با مطالعات بین رشته‌ای، رویکرد جدید حوزه‌های فرهنگ را شناخته و گسترش دهند. این رویکرد از یکسو بر شناخت حوزه‌ها و شاخه‌های علمی در موضوعات گوناگون و از سوی دیگر بر فرهنگ‌های محلی و منطقه‌ای ایران و جهان استوار است.

به همین بهانه و در آستانه این نشست، بخشی از فعالیت‌های انسان‎شناسی و فرهنگ در طول سال‌های اخیر و به شکلی خلاصه یادآوری می‌شود. برای دریافت این اطلاعات، بر روی عکس کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *