شب جیپسی جز

IMG_0785_1

ddd

کنسرت «شب جیپسی جز» به سرپرستی «آرمین مرشد» برای اولین بار در ایران و با حضور جمعی از چهره های مطرح موسیقی ایران برگزار می شود.

این برنامه قرار است که روز اول مردادماه و به میزبانی فرهنگسرای نیاوران برگزار شود. همچنین بلیت فروشی این کنسرت هم آغاز شده و علاقه مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سامانه فروش اینترنتی «ایران کنسرت» مراجعه نمایند. باربد بکان‌(مدیر آنسامبل و آواز)، آرمین مرشد‌(سرپرست و تنظیم کننده و گیتار)، هادی کلانتر‌(گیتار)، دارا دارایی‌(گیتار باس)، آرمین قیطاسی‌(فلوت)، سایوری شفیعی‌(کلارینت) و محمد شعبانی (پرکاشن) اعضای این گروه هستند که در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه خواهند رفت. سابقه موسیقی جیپسی جز به بیش از یکصد سال قبل باز می‌گردد و طی سال‌های اخیر هم فعالیت‌هایی در همین سبک در کشور انجام شده است. اما این گروه به سرپرستی آرمین مرشد و مدیریت باربد بکان به شکل تخصصی در زمینه موسیقی جیپسی جز فعالیت می‌کنند.
«باربد بکان»، مدیر آنسامبل، قبلا درباره فعالیت های این گروه گفته بود:« قصدمان از تشکیل این گروه ، ترویج موسیقی جیپسی جز در بهترین حالت ممکن است تا شاید ایران نیز بتواند در این نوع موسیقی پیشرو باشد.»
آرمین مرشد، سرپرست و تنظیم کننده آنسامبل، جزئیات رپرتوار اجرایی که پیش رو دارند را چندی پیش اینگونه تشریح کرد :« رپرتواری که برای این اجرا آماده شده است از بزرگترین آهنگسازان و نوازندگان این ژانر می باشد که بنده سعی داشتم آن ها را در غالب نوازندگان و ساز های موجود در این آنسامبل تنظیم کنم . میتوان the rosenberg trio , django reinhardt , bobby mcferrin را نام برد.»

شایان ذکر است که باربد بکان‌ (مدیر آنسامبل و آواز)، آرمین مرشد‌ (سرپرست و تنظیم کننده و گیتار)، هادی کلانتر‌ (گیتار)، دارا دارایی‌ (گیتار باس)، آرمین قیطاسی‌ (فلوت)، سایوری شفیعی‌ (کلارینت) و محمد شعبانی (پرکاشن) اعضای این گروه هستند که به هنرنمایی خواهند پرداخت. علاقه مندان برای تهیه بلیت این کنسرت می توانند به سایت «ایران کنسرت» مراجعه نمایند. برای دانلود تیزر تصویری این کنسرت، بر روی عکس کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *